Ekip Olarak Yeni Oyuna Başladık: Diablo 3 #Bölüm1

Merhaba arkadaşlar hem biraz nostalji olsun hemde daha önce benim gibi oynamamış olanlar için Orhun,Volkan,Umut ve Rasim ile birlikte Diablo 3 oyununa başlamaya karar verdik. Bunu sizlere de canlı yayın aracılığı ile sunmak istedik, youtube dan canlı yayın açtık fakat planladığımız gibi gitmedi olaylar. İlk canlı yayın denememiz biraz hüsranla sonuçlandı diyebiliriz. Bundan sonra her hafta düzenli olarak videoları çekip kanala yüklemeye çalışacağız.

Hem canlı yayın olayını hem Diablo 3 ü ilk defa oynamak beni çok heyecanlandırdı 2 saate yakın oynadık oyunu size aşağıda canlı yayın videosunu bırakıyorum. Oyun hakkında detaylı inceleme videosu ve  mükemmel editlenmiş sinema tadında  videolar gelecek.Daha sonraki videolarda görüşmek üzere kendinize iyi bakın.

About the author

Hamdi Çetin

Herkese Merhaba, Özellikle MMORPG hastası birisi olarak vakit buldukça bol bol oyun oynayan, bilgisayar olmasa bile telefondan tüm oyun rekorlarını kıran birisi.

Readers Comments (1)

  1. AvatarUmut çelik 20/09/2019 @ 08:01

    Profesyonel bir ekipman olmadığı için böyle durumlar çok normal tabiki daha kaliteli dahada güzel video hazırlayacağına inanıyorum yanındayız dostum

Leave a comment

Your email address will not be published.